Jubileuszowe 20 Poznańskie Dni Książki nie tylko naukowej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Piotr Kaźmierski
poniedziałek, 14 listopada 2016 06:05

Wydawnictwo Naukowe UAM zaprasza wszystkich zainteresowanych na Jubileuszowe 20 Poznańskie Dni Książki nie tylko naukowej. W dniach 15-17.11.2016 r., w Collegium Maius w Poznaniu, przy ul. Fredry 10, będzie można zapoznać się z dorobkiem wydawniczym czołowych polskich wydawców akademickich oraz popularnonaukowych.

Patronat honorowy nad wystawą objął Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego, JM Rektor UAM oraz Prezydent Miasta Poznania.

Rozpoczęcie wystawy 15.11.2016 r. o godz. 12.

Przy okazji wystawy można nabyć książki w promocyjnych cenach oraz wziąć udział w wielu interesujących prelekcjach.

Instytut Logistyki i Magazynowania zaprezentuje zwiedzającym swój dorobek wydawniczy, m.in. publikację "Logistyka w Polsce. Raport 2015", czy "Słownik terminologii logistycznej. Wydanie 2."

Zapraszamy.