Biblioteka Logistyka na Warszawskich Targach Książki PDF Drukuj Email
Wpisany przez Webmaster
poniedziałek, 18 maja 2015 05:29

W dniach 14-17 maja dbyła się szósta edycja Warszawskich Targów Książki. Ponad 850 wystawców prezentowało na Stadionie Narodowym bestsellery i nowości wydawnicze z 28 krajów i obszarów kulturowych. Wśród eksponowanych książek znaleźć można było też pozycje wydane przez Instytut Logistyki i Magazynowania w serii Biblioteka Logistyka.

Warszawskie Targi Książki powstały z inicjatywy grupy polskich wydawców i stołecznej spółki targowej Murator EXPO. Od 2010 roku organizuje je powołana w tym celu spółka Targi Książki. Powierzchnia tegorocznych Targów zwiększyła się w stosunku do poprzednich edycji do 20 tysięcy metrów kw. Na tym terenie przedstawiane były  zarówno powieści beletrystyczne, literatura faktu jak i książki popularnonaukowe. Dużym zainteresowaniem cieszyły się poradniki i podręczniki szkolne - wśród nich także pozycje przeznaczone dla kadry menedżerów logistyki w przedsiębiorstwach oraz studentów i wykładowców kierunków ekonomicznych i technicznych. Na stoisku Rady Głównej Instytutów Badawczych można było obejrzeć i zapoznać się z treścią takich bestsellerów jak "Podstawy funkcjonowania przedsiębiorstw dla logistyków", najnowszego wydania "Organizacji i monitorowania procesów magazynowych" czy wyjątkowego kompendium wiedzy branżowej zawartej w książce "Logistyka" pod naukową redakcją dr hab. Danuty Kisperskiej-Moroń i dr. inż. Stanisława Krzyżaniaka.

Poprawiony: poniedziałek, 18 maja 2015 05:33