18 Poznańskie Dni Książki nie tylko Naukowej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Piotr Kaźmierski
wtorek, 04 listopada 2014 06:54

W dniach 5-7.11.2014 r. zapraszamy na 18 Poznańskie Dni Książki nie tylko Naukowej. Formuła targów przyciąga coraz większe grono wydawców i odwiedzających wystawę. W tym roku organizatorzy zainicjują cykl spotkań z nauczycielami i uczniami szkół średnich. Ich celem jest popularyzacja nauki. Przewidziano również konkursy na najlepszą książkę oraz najlepszą książkę akademicką.

Patronat honorowy nad wystawą objęli: Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego, JM Rektor UAM w Poznaniu oraz Prezydent Miasta Poznania.

Nasze książki również zagoszczą na targach. Zapraszamy!

Szczegóły na stronie internetowej organizatorów.

Poprawiony: poniedziałek, 18 maja 2015 05:35